O FIRMIE


Chleb filmowyWyrobami z piekarni Państwa Liczbańskich Poznaniacy zachwycają się przy różnych okazjach. Chleb Liczbańskich zyskał także "rozgłos" światowy. Producenci filmu Romana Polańskiego "Pianista" zwrócili się do piekarni Państwa Liczbańskich jako jedynej w kraju, o wypieczenie chleba na potrzeby filmu. Od tej pory firma wprowadziła do swojego asortymentu chleb "Filmowy".


PIECZYWO

CIASTA

PLACKI

TORTYPiekarnia-Cukiernia Liczbańscy Sp. J. posiada wdrożony system bezpieczeństwa żywności HACCP. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.HISTORIA FIRMY


Na Wildzie nazwisko Liczbańskich kojarzone jest z pieczywem od dziesięcioleci. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ Stanisław Liczbański, dziadek dzisiejszego właściciela, otworzył swój pierwszy zakład już w 1934 roku.
Piekarnia przetrwała okres wojenny. Po Stanisławie - seniorze piekarskiego rodu - zakład przejął jego syn Bronisław.
Dzisiaj Piekarnia-Cukiernia Macieja i Aliny Liczbańskich to znakomity przykład firmy rodzinnej, w której tradycje dobrej wielkopolskiej roboty przekazywane są z pokolenia na pokolenie.


 

NASZE SKLEPY

Sprawdź gdzie jest najbliższy nasz sklep w Twojej okolicy.


ZNAJDŹ SKLEP