O FIRMIE


Chleb filmowyWyrobami z piekarni Państwa Liczbańskich Poznaniacy zachwycają się przy różnych okazjach. Chleb Liczbańskich zyskał także "rozgłos" światowy. Producenci filmu Romana Polańskiego "Pianista" zwrócili się do piekarni Państwa Liczbańskich jako jedynej w kraju, o wypieczenie chleba na potrzeby filmu. Od tej pory firma wprowadziła do swojego asortymentu chleb "Filmowy".


PIECZYWO

CIASTA

PLACKI

TORTYFirma M. i A. Liczbańscy posiada wdrożony system bezpieczeństwa żywności HACCP. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.HISTORIA FIRMY


Na Wildzie nazwisko Liczbańskich kojarzone jest z pieczywem od dziesięcioleci. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ Stanisław Liczbański, dziadek dzisiejszego właściciela, otworzył swój pierwszy zakład już w 1934 roku.
Piekarnia przetrwała okres wojenny. Po Stanisławie - seniorze piekarskiego rodu - zakład przejął jego syn Bronisław.
Dzisiaj Piekarnia-Cukiernia Macieja i Aliny Liczbańskich to znakomity przykład firmy rodzinnej, w której tradycje dobrej wielkopolskiej roboty przekazywane są z pokolenia na pokolenie.


 

NASZE SKLEPY

Sprawdź gdzie jest najbliższy nasz sklep w Twojej okolicy.


ZNAJDŹ SKLEP